Sims 3: 1 April grappen op een rijtje

[UPDATE] Uiteraard is de hele ‘ruzie’ binnen het S3N team ook een 1 April grapje: er veranderd niks en er is ook geen ruzie: in tegendeel zelfs, we kunnen erg goed met elkaar opschieten!

Vanochtend heb ik weinig tijd om jullie uitgebreid nieuws te brengen dus ik doe het maar even zo.

Het S3N Team komt namelijk om 12.00 uur bij mij thuis bijeen voor spoedoverleg. Er is een grote ruzie binnen het team over de plannen die we hebben om S3N een andere kleurtje te geven dan die eeuwige chocoladebruine tinten.

Maar mijn ontwerp met fluorescerend paars met sinaasappel – oranje accenten, knalgele koppen met lichtpaarse letters is schijnbaar niet bij iedereen goed gevallen.

Laten we hopen dat S3N vanmiddag nog bestaat.

De korte nieuwtjes:

Simprograms nieuwe vormgeving eindelijk online

Simprograms

Sims 3 Keuken accessoires komt eraan

Der asiatische OnlineShop “Ridiculous” listet seit heute das zweite Accessoires-Pack: Die Sims 3 Küchen-Accessoires. Auf Anfrage beim Händler wurde uns eine Produktbeschreibung zugesandt.

Die Sims 3 Küchen-Accessoires!

Sims 5 aangekondigd

Damit hat wohl niemand gerechnet: bei dem bislang unbekannten Sims-Titel, der kommendes Jahr erscheinen soll, handelt es sich tatsächlich um einen Nachfolger von Die Sims 3! Dies kündigte EA nun im Rahmen einer Vorab-Pressekonferenz zur Game Developers Conference an. Doch anders, als man vermuten könnte, hat dieser keine 4 im Namen, sondern heißt Die Sims 5. “Damit wollen wir den großen Fortschritt symbolisieren, den wir mit diesem Spiel beschreiten” heißt es in der Ankündigung zum Spiel.

EA kündigt Die Sims 5 an!

Sims 3 niet meer voor 6+ maar “Killerspielen”

Damit hatte wohl niemand gerechnet – die Bundesprüfstelle für jugendgefährdende Medien (BPjM) verkündete unlängst die Indizierung von Die Sims 3. Damit blüht der beliebten und bislang als harmlos geltenden Lebenssimulationen das selbe Schicksal, wie zahlreichen “Killerspielen”

Skandal – Sims 3 deutschlandweit indiziert!

Infinite Sims gehackt

Infinite Sims

Sims 3 Flowers and Design bij E-plaza

Die vrouw aan de kassa pakte een lijst, met spellen die binnenkort worden aangeleverd. En daarbij stuitte ik toevallig op het volgende: Sims 3 Design and Flowers.

Sims 3 Flowers and Design.. binnenkort?

Simlish wordt de officiële taal in Frankrijk

Rumours are currently spreading about Simlish becoming an official language soon. In France, to be precise. Due to the huge popularity of the Sims games in France, the French parliament will take a vote tomorrow to make Simlish an official language of the country. The main reasoning behind it is that many teenage girls talk Simlish in everyday life.

Simlish to become official language in France

Er gaan momenteel geruchten rond dat Simlish binnenkort een officiële taal wordt. In Frankrijk, om precies te zijn. Vanwege de grote populariteit van de Sims spellen in het land, stemt het Franse parlement morgen of Simlish een officiële taal wordt. De belangrijkste reden is dat veel tienermeisjes al Simlish spreken in het dagelijks leven. De taal is het afgelopen decennium daardoor erg populair geworden. Tegenstanders vinden dat Frans de enige taal moet blijven, zoals het altijd geweest is.

Simlish binnenkort officiële taal in Frankrijk

Nieuwe layout ModdethThineSerfs

Moddeth Thine Serfs beist one of ye largest Serfs 2 & Serfs 3 sites, an provides premier downloads, custome contente creation tutorials, general gameth remedies an social discussions on numerous aspects of ye games. We hast a friendly atmosphere an pride ourselves on ye quality of creations, while being entirely free unto use.

About ModdethThineSerfs

Sims worden werkelijkheid in nieuw land

Will heeft z’n eerste projectje nu gestart. Om zijn bedrijf wat meer grond te geven – letterlijk – heeft hij besloten om zijn eigen natie te gaan oprichten. Hij heeft een stukje in de oceaan gekocht, waar hij een klein landje op zal laten herrijzen.

Sims worden werkelijkheid in nieuw land

EA breidt De Sims Community uit met premiumaccounts

Spelers kunnen vanaf binnenkort een premiumstatus aanvragen. Hierdoor krijgen zij de mogelijkheid om hun eigen Aangepast Materiaal te uploaden naar hun eigen box. Met een eenvoudige webdesigner kunnen ze een eigen pagina creëren om hun downloads te promoten binnen de Community.

EA breidt De Sims Community uit met premiumaccounts

SNW en DMS2C gaan fuseren

We hebben geweldig nieuws voor onze leden! Zeer binnenkort zullen SNW en DMS2C de websites samenvoegen en doorgaan als één, grotere en sterkere website! Er verandert niets voor onze leden. We zullen alles samenvoegen, inhoud, ideeën, uiterlijk.

SNW en DMS2C gaan fuseren

PS: deze post wordt gedurende deze dag verder geupdate!

Gepubliceerd op
Gecategoriseerd als Offtopic

51 reacties

 1. Ik zit nu in de trein naar Amsterdam. Die paarse kleur was in ieder geval niet mijn idee, ik wilde liever gifgroen. We hebben heel wat te bespreken.

 2. ^Hoezo, ik sta op het punt om te vertrekken naar Hiki, zo achter de spits aan. Denk je in de feestmaand in een leuk team terechtgekomen te zijn. Nou, dat valt dus behoorlijk tegen. En idd Xelles, we hebben nog heel wat te besprekne. Jouw alternatief slaat echt nergens op. Ik vind die nieuwe kleuren wel wat hebben.

 3. Jammer dat alle teamleden zo eigenwijs zijn: maar 1 ding is zeker: dat ene andere ontwerp met allemaal rose kleurtjes en knuffelbeertjes en roosjes komt er zeker niet. Dan wordt S3N veel te ‘meisjesachtig’: S3N is een stoere site!

 4. ik blijf erbij dat lila kleuren beter zijn, een warme en zachte gezellige omgeving voor de site.. we zullen wel kijken vanmiddag hoe het eruit komt maar voor die velle kleuren ga ik niet ..!! tot vanmiddag.

 5. 1 April 😛
  Ik hoop dat je niet te veel koffie hebt gezet Hiki want anders zul je dat helemaal alleen op moeten drinken.

 6. Check eens the site van Mod the Sims…….zien jullie daar ook niet een kleurverandering vanaf vandaag? Blijkbaar is bruin zo slecht nog niet.

 7. Bij anderen misschien, maar bij ons dus ECHT niet. Alle kleuren gaan op dit moment over tafel. Maar die van Snateraar slaat echt alles … geel als basis .. dat doet toch zeer aan de ogen 🙁

 8. Omg, als je dit alles geloofd… De Sims 5? Zouden ze niet eerst al de uitbreidingen voor deel 3 gaan maken en dan pas beginnen aan deel 5? XD Zo’n beetje al dat nieuws slaat nergens op XD

 9. Waarom al dat nieuws over anderen Hiki. Laten we het eerst maar eens over onze eigen site eens worden. Natuurlijk, jij bent de webmaster en beslist uiteindelijk. Maar je moet het toch met mee eens zijn, blauw is toch de beste keuze. Dat ligt veel dichter bij het groen van de Sims dan bijvoorbeeld het geel van Lots?

 10. Al dit nieuws slaat nergens op. Ten eerste, waarom de achtergrond kleur veranderen? Ik vind die chocolade kleur wel een goede kleur. En die ruzie binnen het nieuws is dus ook niet echt. xD Morgen komt er een post met de inhoud:’ruzie 1 april allemaal een grap!’. xD Nou ja, iedereen een gelukkig 1 april.

 11. Te koop: Nederlandstalige website (uitgevoerd in chocolade bruine tinten): inclusief team. Wordt verkocht tegen elk redelijk bod!

 12. Allemaal wel een beetje vaag zeg op zo’n een april dag. Net werd er nog bekend gemaakt dat de sims 5 uitkomt en nou weer dat het stopt naar de sims 3. Allemaal één april grappen (die eigenlijk totaal niet grappig zijn).

 13. misschien moeten jullie een poll maken met de kleuren 😛 dan kunnen wij kiezen. ik verheug me trouwens al op de sims 5 XD

 14. Ja daar zijn we ook uit: alles in deze homepage post zijn 1 april grappen die we overal gevonden hebben en die we zelf ook een beetje hebben gespeeld.

Geef een reactie Antwoord annuleren

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *