Sims Nieuws

Je kunt gewoon niet zonder!

Geplaatst onder Offtopic en Site Nieuws

SN Mededeling: Going4Quests komt ons team versterken!

Going4Quests zagen wij altijd in de weer met SimCity, maar ook met De Sims 4. Hij viel ons zo op dat het ons leuk leek om hem aan het team toe te voegen als SimCity Expert! Going4Quests zal alle ins en outs over SimCity gaan plaatsen (het nieuws dus) en in de toekomst zelfs nog meer!

Een gedachte over “SN Mededeling: Going4Quests komt ons team versterken!”

Geef een reactie Antwoord annuleren

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Je kunt ook inloggen om een reactie te plaatsen.

Je kunt de volgende HTML elementen en attributen gebruiken: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>