Wat is er op SimsNieuws gebeurd in 3 maanden?

Doordat we terug in de tijd zijn gegaan wat betreft nieuwsberichten, is niet alleen het nieuws over De Sims 3 en SimCity verdwenen maar ook wat belangrijk nieuws over de site zelf! Vandaar even een korte samenvatting en tegelijkertijd ook een nieuwe update.
Allereerst hebben we in januari moeten melden dat Nina ons team ging verlaten, na tweeënhalf jaar actief teamlid te zijn geweest gaan we haar creatieve input zeker missen!

Niet lang hierna werd duidelijk dat Hiki zich terug trok als webmaster, dit betekent dat AnSjJ2 en FranSor vanaf nu de webmasters van de website zijn. Ook Hiki bedanken we natuurlijk voor zijn sterke input altijd en voor het opzetten en opbouwen van deze site.
Maar niet alleen namen we afscheid van mensen, we verwelkomden ook Shevens in ons team! Shevens zal beginnen als moderator en zal nog even een proefteamlid zijn tot midden maart.

Zo, dat was de samenvatting. Mocht je elke dag braaf de berichten hebben gevolgd dan wist je dit allemaal al.

Gepubliceerd op
Gecategoriseerd als Nieuws

2 reacties

Geef een reactie Antwoord annuleren

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *