Sims Nieuws

Je kunt gewoon niet zonder!

Geplaatst onder Site Nieuws

Mededeling: Jimmy verlaat het SN Team

 photo SNmededeling_zpsdeed2030.jpg

Helaas moeten we melden dat Jimmy ons team heeft verlaten. Jimmy heeft hard voor SimsNieuws gewerkt en veel betekent voor vooral onze homepage. We willen Jimmy heel veel succes wensen met zijn examens dit jaar en met al het leuks waar hij nu tijd voor heeft.

Naar aanleiding van dit nieuws hebben we onze teamleden pagina geupdate, klik hier om te zien wie er in ons team zit.

12 gedachtes over “Mededeling: Jimmy verlaat het SN Team”

Geef een reactie Antwoord annuleren

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Je kunt ook inloggen om een reactie te plaatsen.

Je kunt de volgende HTML elementen en attributen gebruiken: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>