Reminder: Sims 3 Nieuws zoekt nieuwe Teamleden

S3N vacatures

Deze oproep hebben we een week geleden online gezet en inmiddels hebben we al veel reacties binnen gekregen maar door de vele nieuwtjes op onze site én de vakanties kan het zijn dat je de oproep hebt gemist dus we herhalen de oproep nog maar even.

Het huidige Sims 3 Nieuws bestaat nu meer dan een jaar. In dit jaar is onze site gegroeid, we hebben veel meer forumleden gekregen, de site wordt dagelijks meer bezocht en ook het team achter de website is ook langzaam maar zeker iets groter geworden.

De laatste tijd zien wij echter in dat de huidige teamleden vaak onder erg grote druk moeten werken, omdat we een relatief klein team hebben en we gewoon veel te doen hebben. Zo nu en dan valt er ook iemand (tijdelijk) weg en wordt het dus nog drukker voor de overige teamleden. Daarom hebben we besloten een hele groep nieuwe teamleden aan te gaan nemen met wie wij samen de site nog groter, beter, mooier en vollediger willen maken. En jij kan daarbij zitten!

Klik op de ‘Meer lezen…. ‘ knop om de rest te lezen, of klik hier.

Vaak kiezen wij zelf uit wie wij als teamlid aan zouden willen stellen. Maar nu willen wij iedereen de mogelijkheid geven om te solliciteren naar S3N Teamlid. Aangezien wij redelijk wat sollicitaties verwachten kunnen we natuurlijk niet iedereen uitkiezen, we zullen de mensen die naar ons idee het beste in ons team passen daadwerkelijk uit gaan nodigen. Als je erover twijfelt of je wel ‘goed genoeg’ bent, dan willen wij je toch vragen gewoon een sollicitatie in te sturen, wie weet pas je wel beter bij ons team dan je zelf verwacht! En niet geschoten is altijd mis.

Voor de volgende functies zoeken we teamleden. Op deze pagina staan alle functies uitgebreider beschreven en kan je solliciteren.

  • Nieuws Redacteur voor andere Sims Games (1)
  • Moderators (1 of 2)
  • Technisch en Grafisch Teamlid (1)
  • Gidsen en Tuturial schrijvers. (1 of 2)
  • CC (Download) makers. (1 of 2)
  • S3N Journaal Teamlid (1 of een groepje)
  • Vertaler (1)

Ook is er de mogelijkheid om een open sollicitatie in te sturen als je zelf nog een goed idee hebt.

| Klik hier om naar de vacature pagina te gaan en om te solliciteren |